Weterynarz Wrocław – Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Weterynarz WrocławTwój ukochany pies potrzebuje natychmiastowej pomocy weterynaryjnej ? Złamana noga kota twojej córki, nie chce się goić i szukasz wykwalifikowanego specjalisty ? Nie wiesz, co się dzieje z papugą syna i musisz udać się na konsultację do weterynarza ? Zaufaj klinice OptoVet.

Doświadczona kadra pracownicza, nowoczesny sprzęt, fachowe podejście do każdego pacjenta oraz korzystne ceny, sprawiają, że baza usatysfakcjonowanych klientów wzrasta z każdym rokiem. W ofercie okulistyka zwierząt, somatologia, kardiologia, chirurgia i dermatologia oraz wyspecjalizowana mikrochirurgia i chirurgia laserowa. Zaufaj firmie, która jest liderem w swojej branży.

Zatrudnieni w niej specjaliści, kochają wszystkie zwierzęta i dokładają wszelkich starań, aby ulżyć im w cierpieniu i odpowiednio zdiagnozować i wyleczyć, każdą przypadłość. Dodatkowo w ofercie, opieka okołoporodowa i prowadzenie ciąży, a także odrobaczanie, profilaktyka i porady żywieniowe. Zadbaj o swojego pupila i umów się już dziś na wizytę. Wysoka jakość świadczonych usług, gwarantowana.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Kategoria
W sieci
Telefon
NIP
8952114212
Regon
366321634
Adres

ul. Aleja Poprzeczna 72
51-167 Wrocław

  • Weterynarz Wrocław – Przychodnia Weterynaryjna OptoVet
  • Weterynarz Wrocław – Przychodnia Weterynaryjna OptoVet