Sklep z pościelą Pościel To – kołdra letnia dla rybomaniaka

Sklep Pościel To oferuje wysokiej jakości produkty polskich producentów. Proponujemy komplety pościeli w różnych wymiarach, odpowiednich na łóżka pojedyncze oraz łoża małżeńskie. Nasze kołdry i poduszki spełniają standardy bezpieczeństwa i są odpowiednie nawet dla dzieci i alergików. Polecamy szczególnie kołdry letnie, w tym cieszącą się największa popularnością kołdrę letnią 200x220.

Kołdra letnia

Kołdra letnia z oferty sklepu Pościel To fot.1

Z myślą o najmłodszych oferujemy kolorową pościel, idealną zarówno dla niemowlaka, jak i starszego dziecka. Puchowe poduszki oraz kołdry, także wskazane na cieplejsze pory roku kołdry letnie, są wygodne w użyciu, a puch oraz pióra gęsie pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Proponowane przez nasz sklep koce z owczej wełny nowozelandzkiej zachwycą pięknym nowoczesnym wzornictwem, które upiększy wnętrze.

Kołdra letnia

Kołdra letnia z oferty sklepu Pościel To fot.2

Ich odpowiednia termoregulacja uczyni wypoczynek komfortowym o każdej porze roku. Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla pensjonatów oraz hoteli. Oferujemy łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji, o pięknej trendy kolorystyce pościele z bawełny satynowej oraz kunsztownie wykonane z ciekawymi przeszyciami kołdry oraz poduszki, które spełnią wszelkie oczekiwania.

Sklep z pościelą Pościel To

Kategoria
W sieci
Telefon
NIP
9680851462
Regon
367620149
Adres

ul. Porzeczkowa 6
98-270 Złoczew

  • Sklep z pościelą Pościel To – kołdra letnia dla rybomaniaka
  • Sklep z pościelą Pościel To – kołdra letnia dla rybomaniaka