Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Proterapeutica to poradnia psychologiczno-psychiatryczna, która została założona przez dwie siostry - Agnieszkę Nowak i Agatę Grobelną. Specjalistki posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, którzy zmagają się z różnymi problemami. Specjaliści pracujący w Proterapeutica wykorzystują w swojej pracy podejście psychodynamiczne, a także stale udoskonalają swoje kwalifikacje poprzez udział w certyfikowanych szkoleniach.

Psycholog Wrocław

Psycholog Paula Binek - poradnia Proterapeutica Wrocław

Poradnia psychologiczno-psychiatryczna działa kompleksowo i udziela pomocy w następujących problemach: awersja seksualna, bezpłodność, ortoreksja, kłótnie w związku, zaburzenia osobowości, czy depresja poporodowa. Pacjenci mogą wybrać zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe.

Psycholog Wrocław

Psycholog Małgorzata Kuzyk - poradnia Proterapeutica Wrocław

Oferowana pomoc skierowana jest do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Pomoc świadczona jest również dla osób z zagranicy, którzy nie mają możliwości udać się do specjalisty w miejscu przebywania. Poradnia psychologiczno-psychiatryczna Proterapeutica to miejsce godne polecenia, gdzie każdy otrzyma pomoc jakiej potrzebuje.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
W sieci
Telefon
NIP
8961399071
Regon
362700702
Adres

ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław

  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica