Firma Wuinrol – żaluzje drewniane dla rybomaniaków z Gliwic

WinRol to przedsiębiorstwo z siedzibą we Wrocławiu. Firma oferuje usługi z zakresu projektowania i dekorowania wnętrz, a także wykonywania rolet i żaluzji. Swoja ofertę kieruje do firmy, instytucji publicznych jak również do osób prywatnych. Do każdego powierzonego zlecenia podchodzi indywidualnie i kompleksowo. Swoim klientom zapewnia fachowe doradztwo. Doświadczona kadra pracownicza z chęcią odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości klientów.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

Na swoim koncie WinRol posiada wiele udanych realizacji m.in. dla takich firm jak : makro, dhl, orsay, dolmed czy łyko. W ofercie firmy znajdują się: żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, plisy okienne, rolety Rzymskie, rolety dachowe, a także bardziej klasyczne rozwiązania jakimi są zasłony.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Terminowość, wysoka jakość i profesjonalizm to główne atuty firmy. Przy projektowaniu i realizacji zamówienia klient jest informowany o przebiegu zamówienia. Na każde zlecenie udzielana jest 2 letnia gwarancja. W ofercie dostępny jest również serwis pogwarancyjny.

Kategoria
W sieci
Telefon
NIP
8982119415
Regon
022023461
Adres

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

  • Firma Wuinrol – żaluzje drewniane dla rybomaniaków z Gliwic
  • Firma Wuinrol – żaluzje drewniane dla rybomaniaków z Gliwic