Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń – imprezy firmowe Wrocław

Firma Fabryka Wydarzeń to agencja eventowa z siedzibą we Wrocławiu. Misją Fabryki od samego początku istnienia jest wspieranie firm w tworzeniu ich profesjonalnego i pozytywnego wizerunku. Nowatorskie podejście do imprez firmowych, wyjątkowe pomysły i niezapomniana atmosfera podczas eventów to główne atuty firmy, która kompleksowo podchodzi do każdego powierzonego zlecenia.

Impreza firmowa Wrocław

Impreza firmowa Wrocław fot.1

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i dopracowywane w każdym najdrobniejszym detalu. Nieszablonowe działanie sprawia, że wyjazdy integracyjne, pikniki pracownicze, konferencje czy eventy firmowe stają się niezapomnianym czasem, w którym można lepiej poznać swoich współpracowników, a także zachęcić do współpracy nowych klientów.

Impreza firmowa Wrocław

Impreza firmowa Wrocław fot.2

Dostarczenie pozytywnych wrażeń zawsze przekłada się na lepsze postrzeganie firmy, a także możliwość pozyskania nowych partnerów biznesowych. Każda szanująca się firma dba o swój wizerunek, a Fabryka Wydarzeń stwarza niepowtarzalną okazję do tego by ten wizerunek został dobrze zapamiętany.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Kategoria
W sieci
Telefon
NIP
7481586720
Regon
380400883
Adres

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

  • Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń – imprezy firmowe Wrocław
  • Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń – imprezy firmowe Wrocław