Rodzinne zawody wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie

W dniu 30 czerwca 2019 roku odbyły się rodzinne zawody wędkarskie o "Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie" ,a dokładnie o tej porze roku piękny i malowniczy Staw przy ul.Długiej w Braniewie.

Naszym zdaniem świetne miejsce do tego typu imprez oraz piękne waleczne ryby.

 

 

Zbiórka o godzinie 7.00 . Zawody 3 godzinne zaplanowano od godziny 7.30 – do 10.30. Do zawodów zapisało się i wystartowało 18 rodzin z dziećmi oraz 2 zawodników startujących indywidualnie.

W tym dniu mieliśmy okazję pokazać naszym pociechom jak miło można spędzać wolny czas z rodziną, a wzięcie udziału w takich właśnie zawodach daje bardzo dużo frajdy, świetnej zabawy i odrywa od świata wirtualnego.

Zawody odbyły się  na żywej rybie, które były musiały być przechowywane w odpowiednich do tego typu zawodów siatkach.

 

Młodym wędkarzom kibicowali rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i znajomi. Młodzi adepci łowili przeważnie płocie, krąpie, okonie oraz spore karpie, które jak większość wie są bardzo silne, a doznania ogromne :).

W trakcie zawodów oraganizatorzy zadbali by w tak upalny dzień nie zabrakło zwłaszcza naszym pociechom wody ,a nawet słodkości.


Po 3 godzinnych zmaganiach przyszedł czas na ważenie złowionych ryb i oczekiwanie na sędziowskie wyniki. W tym czasie zawodnicy raczyli się różnego rodzaju smakołykami z grilla oraz mogli odpocząć w cieniu .

 

Podsumowaniem spotkania było osobiste nagrodzenie uczestników przez Komendanta KPP w Braniewie za dzisiejsze wędkarskie zmagania nad tutejszym stawem. 

 

Nagroda pierwsza -puchar w kategorii "NAJLEPSZA RODZINA" ,a zarazem najwyższy wynik zawodów: 7780pkt powędrował do rodziny państwa Dzięgielewskich 

 

 

Nagroda druga- puchar w kategorii "Najlepszy Policjant" z wynikiem 2645pkt powędrował do rodziny pana Dariusza Koczana 

 

 

Nagroda trzecia- puchar w kategorii "Indywidualnej" z wynikiem 680pkt powędrował do pana Piotra Potrzebić

 

 

 

Na koniec chcielibyśmy podziękować organizatorom za świetną organizację oraz miłą atmosferę w licznym gronie rodzin wraz z dziećmi. Do zobaczenia nad wodą...

 

Naprawy/modyfikacje

Wymiana uchwytów

Łowiska

Rzeka Pasłęka(dolny bieg)

Wyprawy

© Rybomaniacy 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search

Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation