O nas

Jesteśmy nowoczesnym pokoleniem wędkarzy, które przywiązuje szczególną uwagę do złowionych ryb C&R. W obecnych czasach, przy rozwiniętej technologii, można dostosować się  praktycznie od każdych warunków panujących na łowisku, a co za tym idzie złowić coraz więcej ryb.  Przy obecnym zarządzaniu Polskimi wodami, ryb jest coraz mniej, więc jak nie my sami zadbamy o nasze wody, to kto ? Złów i wypuść jest to inne spojrzenie do sportu wędkarskiego, pamiętajmy by nie traktować tego jako konieczności. Nikt nie broni wędkarzowi zabrać rybę do domu, lecz każdy wędkarz powinien postąpić zgodnie z etyką wędkarską.

Założycielem i twórcą strony internetowej Portalu Rybomaniacy jest kolega z Drużyny Krzysztof Dzięgielewski. Przy współpracy kolegi Pawła Makarewicza narodził się pomysł rozbudowy portalu o nowinki technologiczne jakie dają nam obecne czasy. Przy niewielkim wkładzie finansowym oraz ogromnym wkładzie pracy udało się nam utworzyć portal pod nazwą www.rybomaniacy.pl 

W miarę możliwości rozbudowujemy stronę o kolejne nowinki wędkarskie i technologiczne. Z portalu można będzie się dowiedzieć co się dzieje w województwie warmińsko-mazurskim oraz innych województwach, jeżeli tylko zaszczycimy swą obecnością.

Pozdrawiamy, Portal Rybomaniacy

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME